MOTOSERCE 2015 SOCHACZEW

MOTOSERCE 2015 SOCHACZEW

 

 

MOTOSERCE to ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W tym roku na terenie naszego miasta stowarzyszenie "Boruta Sochaczew" po raz 7 zorganizuje imprezę otwartą dla jego mieszkańców, podczas której oprócz zbiórki krwi odbędzie się również koncert charytatywny dla Mateusza Piskorowskiego walczącego z glejakiem IV stopnia, czyli bardzo złośliwym nowotworem mózgu. ( "Pomóżmy Mateuszowi wygrać z rakiem" ). Podczas finałowego pikniku zorganizowane zostaną również badania mammograficzne oraz pokazy ratownictwa medycznego. Tegoroczna impreza, będzie przygotowana na naprawdę dużą skalę i atrakcji nie zabraknie. Z pewnością wszystkie kategorie wiekowe znajdą tu coś dla siebie poczynając od najmłodszych dobrze bawiących się korzystając z udostępnionych atrakcji kończąc na starszych, którzy będą mieli okazję przeprowadzić kilka rutynowych badań takich jak mierzenie cukru, ciśnienia czy cholesterolu.

NASZA FIRMA ZDECYDOWAŁA SIĘ WESPRZEĆ MATEUSZA PRZEKAZUJĄC FANTY W POSTACI LAPTOPÓW NA LICYTACJĘ, KTÓREJ DOCHÓD ZOSTANIE PRZEKAZANY NA JEGO LECZENIE.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH NASZYCH KLIENTÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TEJ IMPREZIE. WARTO POMAGAĆ !

Data dodania: 2023-06-14 14:11:55

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalnym serwisem laptopów. Kadra naszego serwisu to ścisła czołówka polskich specjalistów z zakresu naprawy komputerów przenośnych.

Все любят играть и все любят большие деньги. На Мостбет можно совместить два этих приятных чувства сразу.
If you have great luck, then on bitcoin roulette you can definitely win more than once!